top of page

NÁŠ PŘÍBĚH

Injekce botoxu na rty
Kotva 1
Popis dveří MarBelle Úzká 6.png

Estetická medicína mě velmi zajímala již během studia na vysoké škole, protože nabízí komplexní přístup k člověku - jak v péči o pleť a její vzhled, tak v péči o člověka jako takového. Věřím totiž tomu, že pokud se ve svém těle cítíme krásně, tak se nám za to odvděčí i naše duše a naopak. V průběhu své lékařské praxe jsem však opakovaně narážela na problém, který mě velice tížil a to byl nedostatek času k rozhovoru s pacientem. Mnohdy totiž pouhý rozhovor stačil ke zlepšení stavu pokožky prostřednictvím zlepšení celkového psychického stavu pacienta.

S tímto fenoménem jsem se u svých pacientů setkávala čím dál častěji, proto jsem se kromě běžné dermatologické léčby začala více zajímat o psychodermatologii a s tím úzce související psychosomatiku.V návaznosti na to jsem začala pozorovala paralely mezi svými rozhovory s pacienty v dermatologické ordinaci a svými klientkami v ordinaci estetické medicíny.

Proto jsem se rozhodla tématu psychické pohody, zdraví a s tím související vnitřní síly věnovat hlouběji. Protože jen z porozumění může pramenit moudrost a schopnosti pomoci druhým, fyzicky i duševně.

 

Ve své praxi se snažím uplatňovat komplexní pohled na estetickou medicínu, dermatologii

a kosmetologii s ohledem na nejnovější vědecké poznatky v oblasti stárnutí pleti

a dynamických procesů, kterým během let naše pokožka podléhá. Své znalosti čerpám

z nikdy nekončícího studia, protože estetická medicína je velmi živý a neustále se rozvíjející obor. Pravidelně se účastním tuzemských i zahraničních stáží a vzdělávacích akcí, kde preferenčně vyhledávám přednášky a informace od těch nejlepších

a nejpovolanějších v našem oboru. Zaměřuji se na přednášející a odborníky, za které mluví přirozené výsledky jejich práce, protože se domnívám, že vyzdvihnutí přirozené krásy jednotlivce nemusí vždy kopírovat nejnovější trendy, které mívají často pomíjivé trvání.

 

Těmito principy se řídím i ve své soukromé praxi. Omlazená, zpevněná, krásná a svěží pleť je v mých očích hlavní známkou zdraví a spokojenosti. A za tímto cílem se vydávám individuální cestou s každou klientkou či klientem, kteří vyhledají mé služby. Neexistuje totiž jeden návod na krásu nebo jen jedna správná metoda. V dnešní době je nezbytné se vyznat v celém spektru ošetření a umět je mezi sebou kombinovat tak, aby byl výsledek co nejpřirozenější a nejlepší. Považuji za důležité se včas a cíleně vyvarovat nevratných, nebo jen obtížně řešitelných změn, které nám stárnutí nevyhnutě přináší.


Nad názvem kliniky jsem přemýšlela dost dlouho, ale nebyla jsem schopná najít ten pravý, který by ve mě rezonoval a vyjadřoval podstatu mojí práce. Na pomoc mi v tom přišel můj úžasný manžel, který promýšlel různé kombinace s mým jménem nebo jeho částí, až nakonec došel k názvu MarBelle, kde v konečném důsledku zcela jednoduše spojil mé jméno s mou vizí. Jeho prvotní myšlenka byla malá skleněná kulička, křehká a dokonalá. Ve mě název naopak evokoval meruňku s dokonale hebkým povrchem s jemnými chloupky, ideál krásné pokožky a ideální výsledek mé práce :) Co se vybaví Vám, když slyšíte MarBelle?

bottom of page