top of page
1.jpg

PLASTICKÁ SEKCE

Zde naleznete přehled služeb v oblasti plastické chirurgie, kterou nový operační sál na klinice poskytuje, včetně jejich popisů. Pokud máte jakýkoliv dotaz ohledně ošetření neváhejte nás kontaktovat nebo si sjednejte konzultaci s lékařem. 

2.jpg

OPERACE OČNÍCH VÍČEK

Operace očních víček – V oblasti horních i dolních víček bude provedeno po důkladném vyměření odstranění přebytečné kůže, v případě nadměrných tukových váčků pak jejich odstranění nebo přemístění do správné anatomické lokality. Operace je ukončena sešitím rány a výsledná jizva je po zhojení obtížně viditelná.

LIP LIFT

Lip lift – zvětšení rtů chirurgickou metodou bez použití výplňových materiálů. Řez je veden těsně pod nosem, odstraňuje se vyměřená část kůže pod nosem a provede se sešití rány. Po zhojení je jizva prakticky neviditelná a efekt zvětšení je dlouhodobý.

Rty
3.jpg

ELEVACE

Elevace (zvednutí) obočí = browlift – výkon v lokální anestezii, který upravuje polohu obočí, výsledná jizva je ukryta v okraji obočí. Výkon se u indikovaných pacientů může kombinovat i s operací očních víček k dosažení esteticky co nejlepšího výsledku.

LIPOSUKCE PODBRADKU

Liposukce podbradku či jiných partií v lokální anestezii – po aplikaci lokální anestezie a speciálního liposukčního roztoku bude provedeno odsátí přebytečného tuku v žádané oblasti. Po výkonu je nutné nosit kompresní prádlo po lékařem stanovenou dobu.

5.jpg
4.jpg

KOREKCE UŠNÍCH LALŮČKŮ

Korekce ušních lalůčků – v lokální anestezii upravujeme ať už velikost lalůčků, nebo nežádoucí otvory po nošení náušnic.

LABIOPLASTIKA

Labioplastika – operace k dosažení úpravy velikosti malých stydkých pysků u žen. Výkon se provádí v lokální anestezii, a proto je bezbolestný, použitý šicí materiál je nedráždivý a vstřebatelný.

9.jpg
6.jpg

REJUVENACE OBLIČEJE

Rejuvenace obličeje aplikací vlastního tuku – z vybraných partií je odstraněno malé množství tuku a po jeho speciální úpravě je pak tuk aplikován do různých oblastí obličeje. Výhodou aplikace tuku je přítomnost kmenových buněk, které mají regenerační schopnosti a jsou tělu vlastní, není použit žádný cizí materiál. Výkon lze kombinovat s liposukcí, při které je cíleně odstraněn tukový nadbytek z určité tělesné partie a část odstraněného tuku je právě využita k rejuvenaci a omlazení obličeje včetně metody nano fat.

EXCIZE ZNAMÉNEK

Excize znamének a jiných kožních útvarů – výkony v lokální anestezii, při kterých odstraňujeme nežádoucí útvary kůže a podkoží. Výsledná jizva je rovná, bez notoricky známého „žebříku“

7.jpg
8.jpg

KOREKCE JIZEV

Korekce jizev – po konzultaci s lékařem provádíme korekci nevzhledných nebo bolestivých jizev. Tento výkon lze opět kombinovat s aplikací vlastního tuku pod upravenou jizvu k dosažení jejího změkčení a snížení bolestí v jizvě.

KONTAKTUJTE NÁS!

Pokud chcete bezplatnou konzultaci ohledně jakékoliv plastické operace, vyplňte dotazník!

bottom of page